• Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:

Poniedziałek 10.30 -13.50

Czwartek 10.00-15.30

PROGRAM CZYTELNICZY "POCZYTAJMY"

W naszej szkole realizowany jest ogólnopolski program czytelniczy PoczytajMy.
          Jego naczelnym zadaniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju osobowości dzieci - głośne czytanie maluchom rozwija ich wyobraźnię, pamięć, pomysłowość, wzbudza w nich ciekawość świata.
          W oddziałach przedszkolnych odbywają się regularne spotkania czytelnicze prowadzone przez uczniów klas starszych. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się młodzieży w działania na rzecz innych, kształtuje nawyk czytania książek oraz promuje czytelnictwo wśród młodych ludzi.
          Wspólne czytanie to nie wszystko!
          Po przeczytanej lekturze dzieci razem się bawią, rysują, tańczą, śpiewają, przygotowują inscenizacje teatralne, a także uczą!

W krainie książkolandii - projekt czytelniczy