Rok szkolny 2020/2021
Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, województwa i ogólnopolskie w I okresie roku szkolnego 2020/2021
Lp.
Nazwa
Osiągnięcie
Klasa (uczniowie)
Uwagi
III Ogólnopolski Halowy Mityng Lekkoatletyczny U-14 i U-16 pamięci Ireny Szewińskiej.
III m-ce- pchnięcie kulą
Kinga Nowacka - 9.19 m
XI m-ce - pchnięcie kulą Martyna Krall - 7.14 m
VIIa- Kinga Nowacka
VIIa- Martyna Krall
Zawody UKS Wyspiański
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE (U16 I MŁODSI)
XIII m-ce Kinga Nowacka 7.85m - pchniecie kulą
XXVIII m-ce Martyna Krall 37.60 s - 200 m
VIIa- Kinga Nowacka
VIIa- Martyna Krall
Zawody UKS Wyspiański
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne- Mityng LA
Udział
VIIa- Kinga Nowacka
VIIa- Martyna Krall
Zawody UKS Wyspiański
VIII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA DZIECI
Pod Patronatem Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha
oraz Wójta Gminy Białe Błota Dariusza Fundatora
I m-ce - pchniecie kulą - tytuł Mistrzyni województwa kuj. -pom.
Kinga Nowacka - kl.VIIa
Martyna Krall, Kacper Kwaśniak, Jan Kubik i Laura Wielgos - udział
Zawody UKS Wyspiański
Mistrzostwa woj.kuj-pom
U16 i mł.
II m-ce pchnięcie kulą - tytuł W-ce Mistrzyni województwa kuj. -pom.
VIIa- Kinga Nowacka
Zawody UKS Wyspiański
GRAND PRIX POMORZA –KUJAW – PAŁUK
I -m-ce - Rzut piłeczką palantową wynik 28,00 m
II m-ce - Rzut piłeczką palantową, wynik 27,00 m
II m-ce - bieg na 300 m
II m-ce - bieg na 600 m
III m-ce - pchniecie kulą - 7,59 m
III m-ce - skok w dal - 4,72 m
Martyna Krall - kl. VIIa
Kinga Nowacka -kl. VIIa
Agata Pikul -kl. VIIa
Zuzanna Pikul- kl. IV
Zuzanna Bączek - kl. VIIb
Maciej Nowakowski - kl. VIII
Zawody UKS Wyspiański
Igrzyska Dzieci.
Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Nożnej Chłopców
III m-ce gmina
VIIa- Przemysław Jarocha, Marcel Nowacki, Nikodem Przybyliński
VIa - Julian Adwent, Jakub Andrykowski, Ksawery Stołowski, Piotr Szulc
Igrzyska Dzieci
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Mistrzostwa Gminy Szubin
III m-ce gmina
VIIa- Pikul Agata , Krall Martyna, Gałązka Marcelina
VIa- Krajewska Marta
VIb- Kmieć Julia
V- Waldon Eliza
IV- Pikul Zuzanna
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Mistrzostwa Gminy Szubin
III m-ce gmina
VIIb- Świderska Julia , Baranek Martyna, Ustupska Magdalena, Śmigiel Aleksandra
VIII- Leppert Marcelina, Amelia Przybył i Zofia Senska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
Mistrzostwa Gminy Szubin
III m-ce gmina
VIa - Poznański Mateusz
VIIa - Kubik Jan
VIIb - Wojtczak Paweł, Kmieć Jakub, Pazderski Gracjan
VIII - Szlauderbach Szymon, Nowakowski Maciej,