• Uroczysta akademia pożegnania ósmoklasistów

• 24 czerwca 2021 r. to kolejny ważny dzień w historii naszej szkolnej społeczności. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy zakończyli swoją edukację w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się „Polonezem”  w wykonaniu absolwentów, a następnie, w podniosłej atmosferze, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.

Pan Dyrektor, podczas swojego przemówienia, skierował ciepłe słowa do wszystkich zebranych, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk. Wraz z wychowawcami wręczył świadectwa ukończenia szkoły podstawowej uczniom oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Uczennice klasy VIIIa Paula Bochat oraz Agata Pikul otrzymały tytuły „Ucznia Roku”, natomiast Kinga Nowacka oraz Martyna Krall odebrały nagrody w kategorii „Sportowiec Roku”.

Po zakończeniu części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VII.

Kochani absolwenci! Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego dobrego. Wykorzystajcie jak najlepiej zdobytą wiedzę. Stawiajcie sobie ambitne cele. Niech młodzieńczy entuzjazm i ciekawość świata nigdy Was nie opuszczają. Miejcie odwagę i wytrwałość, by realizować swoje marzenia. Jesteśmy z Was dumni. Powodzenia w nowym rozdziale Waszego życia! Wszak każdy koniec jest przecież początkiem czegoś nowego…